Bizi Tanıyın
Bizi Tanıyın

Yüksek Kaliteli İnovatif Ürün Kompozisyonu

Müşterilerimize sunduğumuz farklılık oluşturan yüksek kaliteli inovatif ürün kompozisyonu, müşteri memnuniyeti odaklı özel hizmet, hızlı servis ile yaygın pazarlama ağı, doğru pazar konumlanması ve rekabetçi fiyatlarımızla sektördeki  konumumuzu güçlendirmekteyiz.

Tabatex Kumaş olarak faaliyet gösterdiğimiz örme ve dokuma kumaş ürün yelpazesi ile pazara yüksek kalitede ürün ve servisler sunmaktayız. Küreselleşme ile değişen tüketici davranışlarının getirdiği yüksek rekabet koşullarını yakalamak ve müşterinin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak amacıyla kalite uygulama ve çalışmalarına önem vermekteyiz. Bu başarının arkasında nitelikli insan kaynakları gücü, geniş satış ağı, ürün kalitesi, koleksiyon zenginliği bulunmaktadır.

“Toplam kalite ve iş mükemmelliği” sadece hedefimiz değil; tüm süreçlere uygulanan, personelimiz tarafından kabul edilen ve şirketin tümüne yayılmış bir çalışma anlayışıdır. Sektörde modaya yön veren markalar ile gerçekleştirdiğimiz işbirlikleri, trend belirleyici rolümüz, Ar-Ge çalışmalarımız, pazar trendlerini yakalayan,  yenilikçi ve öncü yapımızın önemli bir göstergesidir.

Tabatex Tabatex Tabatex
Tabatex
Tabatex
Tabatex